لینک خرید فایل@دانلود کتاب آشنایی با اصطلاحات حقوقی – مدنی و کیفری@

دانلود کتاب آشنایی با اصطلاحات حقوقی – مدنی و کیفری|50291501|nce42079140|کتاب آشنایی با اصطلاحات حقوقی,آشنایی با اصطلاحات حقوقی,کتاب اصطلاحات حقوقی,دانلود کتاب اصطلاحات حقوقی,ختاصه کتاب اصطلاحات حقوقی
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان دانلود کتاب آشنایی با اصطلاحات حقوقی – مدنی و کیفری آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود کتاب آشنایی با اصطلاحات حقوقی – مدنی و کیفری در 28 صفحه با فرمت pdfشرح مختصر : در پاسخ به علاقمندان رشته حقوق و با استقبال چشمگیری که از سراسر کشور در خصوص چاپ وتوزیع دوره”حقوق به زبان ساده “صورت پذیرفت،ضرورت تهیه کتابچه آشنایی با اصطلاحات و واژه های حقوقی بیشتر ملموس گردید. به یقین امتیاز این مجموعه ها همانا وصف کاربردی وساده نمودن مباحث مختلف حقوقی مربوط به حوزه های مورد نیاز مخاطبین بوده است. اکنون آنچه که می تواند بر تعمیق بهره گیری از محتویات کتابچه های منتشر کمک نماید،تهیه فرهنگ ولغت نامه ای با همان سبک و شیوه ساده می باشد.خوشبختانه واژه نامه حاضر واجد اصطلاحاتی است که ضمن بیان حقوق عرفی،خوانندگان را با معانی فقهی نیز آشنا خواهد ساخت.هم چنین تلاش و مساعی لازم بر این بوده است ضمن معرفی اصطلاحات ثقیل ونامانوس برای عموم،با استفاده از مثال به تبیین آنها پرداخته شود.